Wednesday, 21/3/2018 | 9:59 UTC+0
Gry na PC jako prezent na komunię

Jakie bezpieczne gry na konsolę PS4 dla dzieci 3+ kupić

Kupując grę na PlayStation 4, musimy uważać na wiele niebezpieczeństw. W końcu sporo takich gier jest brutalnych i niebezpiecznych dla dzieci. Na szczęście w przedziale 3+ jest naprawdę dużo wyjątkowo wciągających i dopracowanych propozycji.

Jakie są więc tu najlepsze i najbezpieczniejsze tytuły gier na PS4

1. Crash Bandicoot N Sane Trilogy

To pakiet trzech niezwykle wciągających gier platformowych, które wciągną każde dziecko – Crash Bandicoot, Cortex Strikes Back i Warped. W grze trzeba się wcielić w jamraja, który skacze i wiruje i musi pokonywać coraz to nowe pułapki. To doskonała rozrywka dla dziecka, gra dodatkowo pozwoli mu poprawić refleks.

Crash Bandicoot N Sane Trilogy

2. Gran Turismo Sport

Dzieci kochają wyścigi samochodowe – nie tylko chłopcy. A gra Gran Turismo Sport to jedna z najlepszych w swoim gatunku – jest bardzo dopracowana od strony graficznej, do wyboru jest bardzo dużo tras oraz modeli samochodów. Gran Turismo Sport można dostać też w specjalnym pakiecie z gamepadem Sony DualShock za 508 złotych. Sprawdź tutaj opinie graczy na temat gry Gran Turismo Sport.

 Gran Turismo Sport - Edycja Specjalna

3. FIFA 17

Gry piłkarskie mają swoich fanów wśród graczy w każdym przedziale wiekowym. Ale są bezpieczne też dla tych najmłodszych. FIFA właściwie w każdej edycji okazuje się bestsellerem i wersja ‘17 nie jest tu wyjątkiem. Grafika jest dopracowana jak zawsze i znowu można się wcielić w słynnych piłkarzy. Oczywiście jest możliwość gry w systemie multiplayer. Gra jest dostępna w polskiej wersji językowej.

FIFA 17

4. F1 2016

Formuła 1 to również dyscyplina sportu, która od lat rozgrzewa emocje i wyobraźnie fanów na całym świecie. W grze F1 2016 można samemu zasiąść za kierownicą superszybkiego bolidu i przejechać się po jednym z 21 specjalnych torów. Ale w tej grze można nie tylko ćwiczyć refleks – w trybie kariery trzeba zgodnie współpracować ze swoim agentem agentem, inżynierem wyścigowym oraz całym zespołem. Gra F1 również jest w polskiej wersji, którą kupisz tutaj.

F1 2016

5. Farming Simulator 17

Popularność tej gry wielu zaskakuje, ale ci, którzy zdecydują się w nią zagrać, szynko przestają się dziwić. W Farming Simulator 17 przenosimy się do świata współczesnych rolników. Musimy kontrolować firmę, zarządzać zbiorami i planować produkcję… Tak naprawdę to bardzo wciągająca i bezpieczna zarazem gra strategiczna, z której każdy coś może wynieść. Wrażenie robią traktory, które można kupować w tej grze – to odwzorowane w detalach maszyny największych producentów, takich jak New Holland czy Lamborghini.

Farming Simulator 17

6. Project CARS – Game of the Year Edition

To kolejna wyjątkowo udana gra wyścigowa. Wrażenie robią zwłaszcza dodatki, które można otrzymać w pakiecie Game of the Year Edition. Gracz dysponuje łącznie 125 pojazdami oraz ponad 100 odcinkami tras. Gra zapewnia bardzo intensywne doznania, jest bardzo wciągająca i wyróżnia się świetną grafiką. Sprawdź w jakiej wersji językowej dostępna jest gra.

Project CARS - Game of the Year Edition

7. Just Dance 2016

Niektórzy już od najmłodszych lat uwielbiają tańczyć. Właśnie z myślą o nich powstała kolejna edycja tej bestsellerowej serii. Dzięki Just Dance 2016 można konkurować z aż 6 zawodnikami. W tej edycji gier na PS4 można tańczyć do 40 piosenek, oczywiście w tym do największych hitów, takich jak na przykład „Uptown Funk” Marka Ronsona i Bruno Marsa. W tej odsłonie gry niepotrzebne będą też żadne dodatkowe akcesoria – wystarczy ściągnąć darmową aplikację na telefon Just Dance Controller App (dostępna na iOs, Androida oraz Windows Phone), która pozwoli przeglądać i punktować tańce. Kliknij po więcej.

Just Dance 2016

Jaką grę dla swojego dziecka wybierzesz?

About

W gry gram od niepamiętnych czasów. Zaczynałem jeszcze na Atari. Oczywiście w obszarze moich zainteresowań są nie tylko same gry, ale także sprzęt, który do grania służy - konsole, komputery, a teraz także smartfony i tablety. Na stronie zajmuję się tematyką gier i sprzętu do grania.

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Recenzje

Jeżeli interesują cię gry komputerowe, lub sprzęt komputerowy i chcesz byśmy napisali recenzję, której jeszcze nie ma na naszej stronie napisz do nas już teraz!

Napisz do nas