Tuesday, 23/1/2018 | 7:45 UTC+0
Gry na PC jako prezent na komunię

Jakie gry na xbox one z kinectem do 150zł wybrać

Grand Theft Auto V

Granie w różne gry na Xbox z kinectem może być bardzo dobrą formą spędzania wolnego czasu. Oczywiście w gry na Xbox z kinectem można grać zarówno pojedynczo ale także parami. Jednak czy można kupić fajną grę na Xbox z kinectem do 150zł? Oczywiście, że tak. Gracz może wybierać w różnych typach gry. Naturalnie gracz powinien dostosować kupowaną grę do swojego wieku czy też upodobań.

Gry Akcji

Jest to bardzo szeroko rozumiany gatunek gry, który od gracza wymaga refleksu, celności oraz zręczności . Najczęściej gra polega na tym iż gracz kontroluje jednego bohatera, który musi dotrzeć do określonego celu, pomimo różnych przeciwności . Do gier akcji zaliczamy gry przygodowe, horrory czy też

Do najbardziej popularnych gier z tego gatunku należy zaliczyć popularny gry takie jak: Rise of the Tomb Raider, Gears of War – Edycja Ultimate, Ryse: Son of Rome Legendary Edition, Call of Duty: Black Ops III, Assassin’s Creed Syndicate – Edycja Rooks, Assassin’s Creed Unity, Battlefield 4 czy Dead Rising 3 Apocalypse Edition każda z tych gier niestety przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich. Naturalnie  jest wiele jeszcze innych ciekawych gier akcji dla osób dorosłych. Jednak gry akcji na Xbox One z kinectem istnieją także dla młodszych graczy wśród nich można wyróżnić kilka tytułów takich jak: Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2- gra dla dzieci od 7 lat. Od 12 lat dostępne są gry: Minecraft Story Mode, Minecraft Story Mode The Complete Adventure czy Flatout 4: Total Insanity. Naturalnie najwięcej gier jest dostępnych od 16 lat wsród nich najpopularniejsze są takie tytuły jak: Halo 5: Guardians, Halo: The Master Chief Collection, Destiny – Edycja Specjalna Vanguard, Star Wars: Battlefront, Sunset Overdrive czy Star Wars: Battlefront oraz wiele innych ciekawych tytułów, które znajdziesz tutaj.

Assassin's Creed Unity na Xbox one

Jak można się łatwo przekonać najwięcej gier akcji jest dostępnych dla osób pełnoletnich dla najmłodszych niestety nie ma zbyt wielu propozycji na gry na Xbox z kinectem do 150 zł.

Gry zręcznościowe

Naturalnie gry zręcznościowe są gatunkiem, który wymaga od gracza szczególnej sprawności manualnej. W tego typu grach głównym zajęciem gracza jest dotarcie do wyznaczonego celu bądź pokonanie jak największej liczby przeciwników.

W tej kategorii gry dostępne są już dla dzieci od 3 lat i jest to gra Disney Fantasia: Music Evolved, kolejne ciekawe propozycje spotykamy tez dla dzieci od lat 7 a są to Minecraft, Rayman Legends czy LEGO Worlds oraz LEGO Batman 3: Poza Gotham. Kolejne ciekawe tytuły są od 12 lat ScreamRide czy Trials Fusion. Zobacz gdzie kupić grę LEGO Batman 3.

LEGO Batman 3: Poza Gotham xbox one

Jak gracz może się sam przekonać w gry zręcznościowe na Xbox z kinectem może zagrać już przedszkolak.

Popularne strzelanki

Istnieją dwa rodzaje strzelanek pierwsze z nich to FPS czyli strzelanki pierwszoosobowe przeznaczone sa dla graczy od 16 lat. Pośród gier z FPS gracz może znaleźć tytuły: Halo: The Master Chief Collection, Halo 5: Guardians czy Call of Duty: Black Ops III. Zwykła szczelanka jest już dostępna dla gracza od 7 lat I jest to Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2, pozostałe tytuły dostępne są dla osób od 16 lat.

Gry sportowe

Coraz częściej gracze cenią sobie także gry sportowe, które dostępne są już dla graczy od lat 3. Pośród ciekawych gier sportowych można znaleźć gry: FIFA 16 i FIFA 15, bardzo popularne gry dostępne od lat 3. Kolejnymi ciekawymi propozycjami są gry Kinect Sports Rivals czy UFC: Ultimate Fighting Championship.

Inne gry na Xbox One

Naturalnie bardzo popularne na xbox one z kinectem są także gry muzyczne czy też nauka tańca na Xbox One. Tutaj kupisz grę Guitar Hero.

Gry muzyczne na Xbox One

Oczywiście ostateczny wybór gry należy tylko i wyłącznie do gracza. To właśnie ostateczny wybór gry należy do gracza. Naturalnie wybór jest ogromy w artykule znalazła się tylko namiastka gier które można kupić do 150 zł.

About

W gry gram od niepamiętnych czasów. Zaczynałem jeszcze na Atari. Oczywiście w obszarze moich zainteresowań są nie tylko same gry, ale także sprzęt, który do grania służy - konsole, komputery, a teraz także smartfony i tablety. Na stronie zajmuję się tematyką gier i sprzętu do grania.

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Recenzje

Jeżeli interesują cię gry komputerowe, lub sprzęt komputerowy i chcesz byśmy napisali recenzję, której jeszcze nie ma na naszej stronie napisz do nas już teraz!

Napisz do nas