Wednesday, 21/3/2018 | 9:59 UTC+0
Gry na PC jako prezent na komunię

Top 5 najlepszych tytułów gier na xbox 360, które możesz kupić za 100zł

Grand Theft Auto V

 

 

 

 

 

 

 

 

Ludzie od wielu lat pasjonują się grami video. Rynek tych pozycji osiąga przynosi zawrotne zyski, wciąż powstają nowe firmy, zajmujące się produkcją tego rodzaju towaru. Jedne trwają przez bardzo długi okres czasu, rozwijając się i zakładając filie, inne upadają dosyć szybko, ale na ich miejsca wciąż powstają nowe. Popularność gier video wcale nie maleje, co więcej, wciąż rośnie i coraz większa liczba ludzi poszukuje miejsc, gdzie będzie mogła zakupić czy to urządzenia do grania właśnie (takie sprzęty zwane są konsolami), czy też same gry. Produktów do wyboru mamy naprawdę dużo, gdyż gra może oznaczać zarówno strzelankę, jak i pozycję sportową, strategiczną, przygodową, a nawet taką, która po prostu przypomina film i nasze zadanie zawiera się praktycznie w klikaniu na wybrane elementy fabuły, opcje, czy też po prostu na linie dialogowe.

Taką samą różnorodnością cieszą również wspomniane już powyżej konsole video, maszyny takie produkowane są przez trzy główne przedsiębiorstwa oraz kilka pomniejszych. Pośród tych najważniejszych znajduje się firma tworząca konsolę o nazwie XBOX360. Gry na nią można zdobyć w wielu miejscach zarówno stacjonarnych, jak i internetowych, przy czym w oby przypadkach możemy liczyć na różnego rodzaju promocje. Wiadomo, iż opcja druga jest wygodniejsza, bo możemy dokonać zakupu o każdej porze dnia i nocy, możemy również zmienić nasze zamówienie, zanim zostanie ono przez nas opłacone.

Przed zakupem warto oczywiście rozeznać się, jaki gatunek gier będzie nas interesował. Kiedy już – po przejrzeniu recenzji w czasopismach branżowych i obejrzeniu filmików video na popularnych serwisach internetowych – określimy się, czy wolimy na przykład God of War – to znaczy hitową i wręcz kultową już grę z gatunku hack’n’slash (idź, walcz i tnij), czy raczej coś bardziej w stylu serii Need for speed (szalone wyścigi po ulicach miast), wtedy wystarczy użyć porównywarki cenowej i zorientować się, który ze sklepów podaje nam najlepszą ofertę. Może okazać się, że przy wyborze kilku tytułów wspomniana porównywarka pokaże nam ten sam sklep, gdyż istnieje kilka punktów oferujących naprawdę bardzo interesujące ceny, gwarantowana jest w nich również stała dostępność produktów.

gry xbox 360

Jaką kwotę będziemy musieli przygotować, żeby móc cieszyć się świetną grafiką, dobrą muzyką i po prostu interesującą pozycją z rynku gier video? Ceny są naprawdę przeróżne, nie są to jednakże jakieś bardzo wygórowane sumy, często też można trafić na różnorakie promocje, dlatego też możemy liczyć, że zmieścimy się w przedziale od pięćdziesięciu (w przypadku starszych, lub używanych pozycji) do około dwustupięćdziesięciu złotych w wypadku najnowszych gier, czy też w przypadku hitów. Czasami warto również skorzystać z aukcji internetowych, czy też tak zwanych tablic z ogłoszeniami dostępnych w sieci Internet, jednakże są one nieco mniej bezpieczne, niż zakup przeprowadzony w sklepie internetowym. Do tego jedynie na aukcjach możemy wystawić sprzedawcy komentarz, informujący o jego uczciwości lub nie.

Top5 gier na Xbox 360

  1. Grand Theft Auto V – 119 zł.To chyba jedna z najbardziej popularnych gier na świecie, kolejna odsłona serii, w której wcielamy się “w tego złego”, popełniając różne przestępstwa. Gra dosyć brutalna, przeznaczona jedynie dla dorosłych osób, jednakże z bardzo wciągającą fabułą. Tutaj kupisz grę Grand Theft Auto V w korzystnej cenie.
  2. Fifa17 – 159 zł.O piłce nożnej słyszał chyba każdy. Tutaj możemy rozegrać najważniejsze rozgrywki swoim ulubionym klubem albo reprezentacją i zdobywać najważniejsze tytuły. Dokonaj zakupu Fifa 17 tutaj.
  3. Batman: Arkham Origins – 79 zł.Batman to jeden z najważniejszych przedstawicieli – o ile nie najważniejszy – komiksowego universum DV. W tej grze akcji znów przyjdzie mu się zmierzyć z wrogami ładu i porządku. Poznaj opinię o tym produkcie.
  4. Dark Souls II – 119 zł.To specyficzna gra akcji połączona z RPG, czyli pozycją, w której musimy dbać o rozwój swoich umiejętności i „doładowywać” je za pomocą odpowiednio zdobytych punktów. Wciągająca na maksa, którą możesz kupić tutaj.

gry xbox 360 do 100zł

Któregokolwiek jednakże miejsca nie wybierzemy, zakup gry – lub nawet kilku pozycji – przeznaczonej na konsolę XBOX360 będzie z pewnością doskonałym wyborem, gdyż są to produkty nie tylko pozwalające sympatycznie spędzić czas czy to samemu, czy to z naszymi znajomymi, ale również idealnie rozwijające naszą wyobraźnię, kreatywność, spostrzegawczość oraz czas reakcji. Już dawno udowodniono, że osoby, które interesują się tymi produktami i grają w nie, lepiej skupiają się na pracy, poza tym szybciej reagują za kierownicą, co może nawet czasem uratować ich życie.

About

W gry gram od niepamiętnych czasów. Zaczynałem jeszcze na Atari. Oczywiście w obszarze moich zainteresowań są nie tylko same gry, ale także sprzęt, który do grania służy - konsole, komputery, a teraz także smartfony i tablety. Na stronie zajmuję się tematyką gier i sprzętu do grania.

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Recenzje

Jeżeli interesują cię gry komputerowe, lub sprzęt komputerowy i chcesz byśmy napisali recenzję, której jeszcze nie ma na naszej stronie napisz do nas już teraz!

Napisz do nas